ارزان ترین دکوراسیون منزل کدام است؟

 

همه مردم دوست دارند منزلی ساده، شیک و جذاب داشته باشند. اما همیشه زیبایی در همه مقوله ها دارای هزینه می باشد که شاید همه از پس این هزینه ها آن هم با اوضاع کنونی بر نیایند. پس چه باید کرد؟

 

 

 

اما چند نکته در مورد دکوراسیون ارزان قیمت:

 

1- برای یافتن ارزانترین دکوراسیون منزل، اداره و ... می توانید با داشتن ابعاد اجرایی و قیمت های روز دقیقا محاسبه نمایید که کدام متریال برای آن بخش از پروژه دکوراسیون شما مناسب تر می باشد.

 

2- اجباری به دکور کردن همه قسمت ها بصورت یک جا نمی باشد. به عنوان مثال شما می توانید از بخش هایی از پذیرایی صرف نظر نمایید. یعنی به 2 دیوار موجود را تنها رنگ آمیزی نموده و 2 دیوار دیگر را با متریال هایی مانند سنگ های تزیینی از فبیل آنتیک، سنگ تیغه و ... و یا کاغذ و چوب دکور نمایید. می توانید برای این که دید بهتری نسبت به پایان کار و پروژه تمام شده داشته باشید قبل از شروع کار را طراحی نموده و مشاهده بفرمایید. دکوراسیون-ارزان-قیمت1

 

3- گاهی اوقات با رنگ آمیزی ساده اتاق و اجرای نورپردازی مناسب و جذاب، دکوری متفاوت و رویایی خلق می شود. که هزینه چندان بالایی هم در بر ندارد. اصولا نورپردازی یک اصل در دکوراسیون می باشد. استفاده از رنگ های گرم و سرد و اختلاط آن ها با یکدیگر و همچنین رنگ شناسی قوی و استفاده مفید از نورهای طبیعی می تواند محیطی کاملا دگرگون شده را به شما تحویل دهد. کارشناسان شرکت می توانند با ذهنیتی بهتر شما را در این امر یاری دهند.

 

دکوراسیون-ارزان-قیمت9

 

دکوراسیون-ارزان-قیمت10

 

4- مشاهده و استفاده از فضای سبز همیشه به انسان طراوت و شادابی می بخشد. شما می توانید با استفاده از دیوارهای سبز(دیوارهای پوشیده از گیاهان داخل یا بیرون از منزل)،بام سبز(پشت بام هایی که تبدیل به یک فضای سبز زیبا و طبیعی می شوند)، گلدان ها و دیگر گیاهان زینتی در گوشه و کنار منزل زیبایی و طراوت را به محیط زندگی تان بیاورید. کارشناسان فضای سبز ما می توانند در این مورد مشاوره های دقیق تری به شما بدهند.

 

دکوراسیون-ارزان-قیمت2

 

دکوراسیون-ارزان-قیمت3

 

دکوراسیون-ارزان-قیمت4

5- شما می توانید در دکوراسیون منزل و یا محیط کار خود از استیکرهای زیبا و ارزان قیمت موجود در بازار استفاده نمایید. با رنگ آمیزی اتاق کودک شما به رنگ متناسب با استیکر و پس از آن چسباندن استیکر به دیوار یک اتاق زیبا به کودکتان هدیه دهید که در عین حال هزینه زیادی برای دکوراسیون آن نداده اید. همچنین شما می توانید این کار را در دکوراسیون اتاق خواب، آشپزخانه و دیگر محیط ها تکرار نمایید.

محتوای بیشتر در این بخش: اثرات افکت های رنگ در دکوراسیون »